Zapraszam Cię na bezpłatny Masterclass (25.04 o 10:00)

Jak przyciągać wymarzonych
klientów z lekkością bez zaprzedawania siebie i swojej duszy?

Poznaj 5 filarów skutecznego biznesu online dla kobiecych marek osobistych, dzięki którym z lekkością i w zgodzie z swoim sercem zaczniesz regularnie zarabiać na swoich usługach.

.

Znasz to?

Budowanie biznesu online opartego na pasji, przestaje być takie lekkie i pasjonujące,  jeśli ciągle zastanawiasz się, skąd przyjdzie następny klient.

A może brakuje Ci pewności siebie, żeby mówić o swojej ofercie, toniesz w wątpliwościach, jak ją sformułować, żeby łatwiej trafiała w potrzeby idealnych klientów?

Mimo tego, że próbowałaś już różnych strategii biznesowych, technik manifestacji, afirmacji to wciąż sprzedaż nie idzie tak, jak byś chciała?

Jesteś przepracowana i chcesz w końcu poczuć ten wewnętrzny spokój i pewność, że Twoja działania przynoszą upragnione rezultaty?

TO NORMALNE, JA TEŻ TO ZNAM, ale…

…nie musisz już dłużej męczyć się w ten sposób.

Obudź w sobie MINDSET pewnej siebie Bogini Biznesu online!

Naucz się jak zarabiać z większą lekkością, łącząc techniki manifestacji,  z fundamentami stabilnego biznesu online.

Poznaj strategie, które pomogą ci zbudować pewność siebie, zdefiniować idealnego klienta, zbudować ofertę i zmienić swoje podejście do sprzedaży.

TEGO WŁAŚNIE UCZĘ MOJE KLIENTKI podczas MASTERMINDÓW, a CIEBIE zapraszam, abyś wykonała w tym kierunku pierwszy KROK i razem ze mną na tym BEZPŁATNYM SPOTKANIU

odkryła  5 kluczowych filarów, które pozwolą Ci zarabiać na swoich usługach online z większą lekkością.

Dodatkowo mam dla Ciebie

Bonus!

Przepiękną  Energetyczną Aktywację Bogini Biznesu  – w postaci medytacji w polu serca przeprowadzonej na żywo. Medytacja pozwoli Ci odkryć i poczuć w sobie prawdziwą, pewną siebie CEO, która z lekkością przyciąga klientów i pieniądze.

Zapraszam Cię na bezpłatny Masterclass już za

medytacje

Na spotkaniu

poznasz 5 filarów stabilnego biznesu online:

FILAR 1: TWÓJ MINDSET pewnej siebie BOGINI Biznesu

? poznasz rolę mindsetu i dowiesz się, jak wykorzystać manifestację w praktyce, aby działać skuteczniej,

? odkryjesz, co jest kluczowe w pokonywaniu negatywnych przekonań finansowych, które blokują Cię przed odpowiednią wyceną swojej pracy i przyciąganiem pieniędzy.

FILAR 2: TWÓJ IDEALNY KLIENT

? poznasz zasady wyboru idealnego klienta, aby jasno komunikować komu i w czym pomagasz, 

? dowiesz się, jak przyciągać klientów, którzy z radością płacą Ci za Twoje usługi.

FILAR 3: TWOJA PERFEKCYJNA OFERTA

? nauczysz się, od czego zacząć swój biznes online i jak zbudować skalowalny pakiet ofert, które wzajemnie się uzupełniają i pozwalają dotrzeć do większej liczby wymarzonych klientów, 

? sprawdzisz, czy Twój obecny model ofert pozwala Ci zarabiać tyle, ile pragniesz.

FILAR 4: TWOJA SPRZEDAŻ z MIŁOŚCI DO KLIENTA

? dowiesz się, jak zmienić swoje podejście do sprzedaży, tak aby była ona lekka i skuteczna.

FILAR 5: TWÓJ SYSTEM Lekkości w biznesie NA CO DZIEŃ

? dowiesz się, co jest ważne żeby utrzymać wysoką energię do działania i zwiększyć swoją produktywność.

TEN MASTERCLASS BĘDZIE DLA CIEBIE SZCZEGÓLNIE PRZYDATNY, JEŚLI:

N

chcesz rozwinąć lub rozpocząć usługowy biznes online, zgodny ze swoim sercem, oparty o markę osobistą,

N

jesteś coachem, ekspertką, trenerką, konsultantką, mentorką, która  dzieli się swoją pasją  i wiedzą, wspierając innych,

N

chcesz oprzeć swój biznes o pracę 1 na 1 online, tworzyć oferty grupowe i produkty cyfrowe,

N

strategie i techniki pracy z mindsetem, nie przyniosły Ci do tej pory takich rezultatów jakie oczekiwałaś.

Dołącz do kobiet Biznesu Online, które z sukcesem łączą manifestację i strategię. 

Zapisz się na Masterclass i zarabiaj na swoich usługach online z większą lekkością!

O mnie

KATARZYNA CHOJECKA

„Czuła Przewodniczka Biznesowa” – jak mówią o mnie klientki. Jako mentor biznesu i intuicyjny mindset coach pomagam właścicielkom małych firm usługowych zarabiać z pasją na swojej wiedzy online, łącząc strategię biznesu z manifestacją.

Rozwijania ludzi i strategii uczyłam się przez 17 lat jako menadżer i kierownik projektów w międzynarodowych firmach konsultingowych w IT. Obecnie wspieram przedsiębiorczynie od strony strategicznej i mentalnej. Moje klientki uczą się, jak kreować swoją rzeczywistość z poziomu serca, korzystać ze swojej intuicji, aby przyciągać klientów i pieniądze z lekkością.

Stworzyłam już 4 edycje biznesowych grup Mastermind, przeprowadziłam ponad setkę procesów energetycznych i medytacji w polu serca na sesjach 1 na 1, kursach online dot. obfitości i miłości do siebie oraz na warsztatach na żywo.

Co mówią o mnie moje klientki?

Dla mnie każdy Mastermind to wyjątkowe spotkanie z “Czułą Przewodniczką” i cudownymi kobietami, które Kasia gromadzi wokół siebie. Jestem bardzo wdzięczna za to, że trafiłam do tej fantastycznej grupy. Dzięki pytaniom stawianym przez Kasię, rozmowom z dziewczynami, podjęłam decyzję o nadaniu konkretnego kierunku mojej firmie. Nauczyłam się również, określać klientów, do których chcę kierować moją ofertę. Kasia wspiera kobiece biznesy zarówno od strony duchowej, jak i merytorycznej. Otrzymałam wiele bezcennych wskazówek, które będą mi zawsze towarzyszyć. Z całą pewnością dołączenie do Mastermind było jedną z najlepszych decyzji jakie mogłam podjąć. I wiem, że za jakiś czas wezmę udział w kolejnym!

- EWA WIĘCŁAW

Fotografka wizerunkowa, instagram.com/ewa.wieclaw.fotografia, Kraków

Pomagam kobietom starającym się o dziecko świadomie zadbać o sferę ciała, emocji i umysłu.

Współpraca z Kasią rozpoczęła się w momencie rozkręcania mojej działalności związanej z kompleksowym wsparciem kobiet starających się o dziecko. Byłam dość mocno zdezorientowana, w jaki sposób i co komunikować w social media, jaki przyjąć plan działania i strategię na kolejne miesiące.

Sesje coachingowe z Kasią to zdecydowanie coś więcej niż klasyczny coaching. Oprócz tego, że Kasia przekazała mi konkretne wskazówki to otrzymałam od niej masę wsparcia i zrozumienia. Już po jednej sesji miałam nakreślony plan działania, a energetycznie i psychicznie czułam się mocno podbudowana.

- MAŁGORZATA MIKOŁAJCZYK

Trener mentalny w obszarze NIEPŁODNOŚCI, instagram.com/malgorzatamikolajczyk_pl

Pomagam kobietom budować świadome i partnerskie związki. Kiedy zaczynałam byłam Lekko przytłoczona samotną pracą on line. Od dłuższego czasu medytowałam, ale medytacje Kasi w polu serca to po prostu petarda. Kasia ma do tego niezwykły dar. Pięknie pokazała mi i wprowadziła do świata świadomej manifestacji i kreacji obfitości w w moim biznesie.

- AGNIESZKA CHOCHOŁ

Terapeutka i coach, www.klinikarelacji.pl

Podczas Masterclass zaproszę Cię do 5 EDYCJI  mojego ukochanego programu grupowego z moim bardzo bliskiem wsparciem

Goddess Mastermind

gdzie w grupie fantastycznych kobiet  będziesz mogła wdrożyć te 5 filarów krok po kroku w swoim biznesie online w ciągu 5 miesięcy.

Zapraszam na Masterclass (25.04)!

.