5 MIESIĘCZNY MENTORING ONLINE DLA PRZEDSIĘBIORCZYCH KOBIET

Sister Mastermind

Czy chcesz czuć się spełniona w biznesie, zarabiać na swoich talentach i mieć duchowy krąg biznesowych przyjaciółek?

Naucz się, jak efektywnie i z lekkością

ROZWIJAĆ swój BIZNES ONLINE, korzystając z energii kręgu kobiet.

Dzielisz się swoją wiedzą, umiejętnościami, wspierasz innych jako ekspertka?

Dołącz już DZISIAJ do jednej z kameralnych, grup i zacznij działać, łącząc wiedzę biznesową z przewodnictwem SERCA. Zostań Biznesową Boginią!

Otrzymasz wsparcie i dojdziesz o wiele DALEJ!

Katarzyna Chojecka

NOWA EDYCJA – STYCZEŃ 2023

DO KOŃCA ZAPISÓW ZOSTAŁO TYLKO

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Mam FAJNY BIZNES…

… ale nie chcę być sama z każdą decyzją biznesową!

N

W tych niepewnych czasach, chcesz pozbyć się obaw i mimo okoliczności zewnętrznych dalej rozwijać swój biznes, czując pasję i  wsparcie kobiet takich jak ty

N

Czujesz się osamotniona w swoich zmaganiach biznesowych, nie masz z kim porozmawiać o pomysłach, rozterkach. 

N

Brakuje Ci inspirującej, motywującej do działania rozmowy w gronie osób, które mają podobne wyzwania. 

N

Czujesz że utknęłaś, że jest potencjał do rozwoju Twojego biznesu, ale nie wiesz jak zacząć i jak to wszystko poukładać.

… Nie chcę działać w przytłoczeniu, porównywać się z innymi

N

Jesteś bombardowana kursami online, webinarami o zwiększeniu ilości klientów, budowaniu marki osobistej, czujesz się w tym zagubiona.

N

Masz już dość opierania się na zewnętrznych autorytetach, chcesz, aby decyzje biznesowe były inspirowanie przez Twoje serce, a nie zalękniony umysł, który trzyma Cię w miejscu. Chcesz w praktyce nauczyć się jak kreować swoją wymarzoną rzeczywistość w polu serca w biznesie.

CHCĘ MIEĆ GRONO BIZENESOWYCH SOUL SISTERS

N

Marzą Ci się regularne spotkania z biznesowymi przyjaciółkami, na których będziecie się wspierać, inspirować, motywować, dzielić wiedzą i doświad-czeniem biznesowym.

N

Spotkania w siostrzanej atmosferze zaufania (którą być może znasz z kobiecych kręgów), połączonej z konkretną strukturą spotkań i osiągnięciem konkretnych rezultatów.

 

Chcę nauczyć się działać z lekkością i radością!

N

Jednocześnie czujesz, że w swych działaniach biznesowych chcesz poddać się przewodnictwu Twojego serca i intuicji, a nie tylko biznesowym trikom (te też chętnie poznasz :).

 

Chcę w końcu zacząć działać strategiczne

N

Chcę czerpać z wiedzy i praktyki biznesowej innych doświadczonych przedsiębiorczyń i dzielić się, tym co sprawdziło się u mnie.

N

Chętnie poznam praktyczne wskazówki dotyczące social media, sprzedaży online, wizerunku marki, kreowaniu oferty, skalowania biznesu online i strategii.

CZY COŚ TAKIEGO
W OGÓLE JEST MOŻLIWE?    Tak!

Czy coś takiego w ogóle jest możliwe?

  Tak!

Przestań tracić czas na samotne rozkminy i zacznij korzystać ze wsparcia innych przedsiębiorczyń!

  CO TO JEST SISTER MASTERMIND

  Mastermind – w biznesie to grupa kilku przedsiębiorców, która regularnie się spotyka, aby wspierać się w rozwoju i realizacji celów, oferować sobie wzajemną pomoc i feedback. Podczas spotkań uczestnicy dyskutują, przepracowują wyzwania, szukają najlepszych rozwiązań. Rozmowy przebiegają wg. sprawdzonej struktury, każdy wychodzi ze spotkania z zadaniem domowym do wykonania.

  W SISTER Mastermind najpiękniejszym elementem spotkań jest medytacja w polu serca i siostrzana atmosfera. Tutaj nie chodzi tylko o to, żeby realizować cele, ale żeby nauczyć się jak to robić z radością, lekkością i w zgodzie ze sobą.

  .

   JAK TO BĘDZIE WYGLĄDAŁO?

   JAK
   TO BĘDZIE WYGLĄDAŁO?

   1.

   Dobór kobiet
   do grup

   Po rozmowach i przestudiowaniu wysłanych przez was formularzy dobiorę grupy liczące ok. 5-6 kobiet, tak aby jak najlepiej się uzupełniały.

   2.

   Spotkanie zapoznawcze online

   Na spotkaniu wstępnym poznacie pozostałe uczestniczki grupy i sposób pracy na mastermindzie. Start we lutym 2023, zapisy na listę oczekujących.

   3.

   Spotkania Online przez 5 miesięcY 

   Spotykamy się na ok 3 godziny w stałym gronie online.
   2 x w miesiącu na Zoom

   4.

   Grupa
   na Facebooku

   Wszystkie mastermindy będą mieć prywatną grupę na Facebooku do kontaktu, dodatkowej wymiany między spotkaniami na żywo. Ćwiczenia np. nagrań livów wbezpiecznej przestrzeni.

   Opinie UCZESTNICZEK

   Zmiany, których dokonały kobiety takie jak Ty.

    Mieszkam w Portugalii i żeby rozkręcić biznes potrzebowałam kopa do działania, zewnętrznej motywacji i kontaktów. W Sister Mastermind zachwyciła mnie moc kobiet i to jakie możemy sobie nawzajem dawać wsparcie. Wartościowe było dla mnie dzielenie się wiedzą i doświadczeniem, konkretnymi namiarami na osoby do współpracy, czy do zrobienia strony www. Dowiedziałam się, jak pozyskać klientów, jak badać rynek. Wcześniej często towarzyszyły mi obawy – „Ojejku, jak ja przez to przebrnę, jak ja to załatwię?”, dzięki medytacjom dotarło do mnie, że biznes można prowadzić z lekkością i że odpowiedzi w postaci pomysłów czy współpracowników pojawią się same, kiedy się rozluźnię i zacznę tym wszystkim bawić, zamiast się stresow

    - KAMILA JÓZEFOWICZ

    e-sklep z kosmetykami naturalnymi, Portugalia

    Przed pandemią działałam głównie prowadząc szkolenia na żywo. Chciałam rozszerzyć działalność o obszar online. Obawiałam się konkurencji, nie wiedziałam, czy mój przekaz znajdzie odbiorcę. Te znaki zapytania hamowały mnie przed działaniem. 3 miesiące mastermindu, medytacje, rozmowy, feedback sprawiły, że droga, którą chcę iść w moim biznesie jest już prosta. Mam w sobie więcej poczucia lekkości w działaniu oraz potwierdzenie, że to co chcę robić ma sens i że jest przede wszystkim potrzebne. Utwierdziłam się w nowym podejściu do biznesu. Przyjęło się, że w biznesie ma być twardo, a ja zrozumiałam, że można zarabiać pieniądze łącząc wiedzę i serce.

     

    - AGNIESZKA MAGDAR

    coach świadomego Rodzicielstwa, facebook.com/agnieszka.magdar, Warszawa

    Najbardziej spodobał mi się pomysł połączenia konkretu biznesowego z miękkim, kobiecym, medytacyjnym podejściem. 3 miesiące to nie dużo, ale sporo zrobiłam. Kiedy zaczynałam, miałam wrażenie, że mam bałagan. Działania na Instagramie i Facebooku wydawały mi się nudne i męczące. Teraz Mam jasność, co komunikować w poszczególnych markach, podjęłam konkretne działania marketingowe, dotyczące ich wizerunku. Zmieniłam też moje podejście do biznesu. Działam z większą lekkością, poznałam nową drogę osiągania efektów bez zapracowywania się i nadmiernego działania. Używam medytacji, żeby się rano sfokusować, wybrać pomysły, zadania, puścić w świat i zaufać. Rzeczy zaczęły się dziać same, a ja działam w odprężeniu, a nie spięciu, że mam dużo do zrobienia i mało czasu.

     

    - OLGA PULWARSKA

    fotografka kobiecości | shesession.pl, bellysession.pl, Warszawa/Vancouver

    Dla mnie każdy Mastermind to wyjątkowe spotkanie z “Czułą Przewodniczką” i cudownymi kobietami, które Kasia gromadzi wokół siebie. Jestem bardzo wdzięczna za to, że trafiłam do tej fantastycznej grupy. Dzięki pytaniom stawianym przez Kasię, rozmowom z dziewczynami, podjęłam decyzję o nadaniu konkretnego kierunku mojej firmie. Nauczyłam się również, określać klientów, do których chcę kierować moją ofertę. Kasia wspiera kobiece biznesy zarówno od strony duchowej, jak i merytorycznej. Otrzymałam wiele bezcennych wskazówek, które będą mi zawsze towarzyszyć. Z całą pewnością dołączenie do Sister Mastermind było jedną z najlepszych decyzji jakie mogłam podjąć. I wiem, że za jakiś czas wezmę udział w kolejnym!
    - EWA WIĘCŁAW

    Fotografka wizerunkowa, Kraków instagram.com/ewa_wieclaw_fotografia

    Po ostatnim spotkaniu zaczęła dziać się magia, wykraczająca za to co dzieje się na zwykłym mastermindzie. Podjęłam świadome decyzje odnośnie wartości, które chcę kultywować, teraz wszystko się inaczej toczy. Razem z tymi decyzjami moja energia zaczęła szybować do góry, bardzo dużo motywacji w sobie znalazłam do działania. Przez ostatnie 2 tygodnie, zrobiłam więcej niż przez ostatnie 2 miesiące. Zmodyfikowałam Instagrama, określiłam wymarzonego klienta i stworzyłam konspekt z ofertą warsztatów. Mastermind przyciągnął mnie zupełnie intuicyjnie. Prędko jednak przekonałam się, że wzięcie udziału w tym programie było strzałem w dziesiątkę. Byłam na etapie otwierania własnej działalności, wiedziałam, do czego dążę, nie wiedziałam natomiast, jak to osiągnąć. Dzięki spersonalizowanym metodom działania rozwinęłam skrzydła i poczułam się biznesowo “zaopiekowana”.
    - KATARZYNA GOŁOMB

    Instruktorka Pole Dance i tancerka instagram.com/kasia_golomb_aerialist

    Polecam szczerze Sister Mastermind u Kasi! Jestem już uczestniczką 2 edycji i czuję, że dzięki temu rozkwitłam i mój biznes też. Na mastermindzie nauczyłam się budować relacje w biznesie, poznałam wspaniałe, przedsiębiorcze kobiety, które są niezwykłym wsparciem i motywacją. Nauczyłam się medytacji, otrzymałam dużo bardzo przydatnych wskazówek i odpowiedzi na moje problemy, na które sama bym nie wpadła, a przede wszystkim zaczęłam wyznaczać konkretne cele i je realizować. Energia w tak życzliwym i wspierającym towarzystwie jest magiczna. Dodatkowo wiedza biznesowa Kasi, jej motywujące medytacje i ćwiczenia wspierające mindset są wspaniałym zwieńczeniem.
    - ADRIANNA LUDWIG

    Właścicielka firmy z boxami prezentowymi i e-sklepu instagram.com/limonette.pl/

    Z PRZYJEMNOŚCIĄ MOGĘ POWIEDZIEĆ, ŻE  Sister Mastermind

    Z PRZYJEMNOŚCIĄ MOGĘ POWIEDZIEĆ, ŻE

    Sister

    Mastermind

    to program spotkań dla przedsiębiorczych kobiet jakiego do tej pory nie było!

    „Taki program nie mógł powstać wcześniej, bo w ludziach nie było tej gotowości na łączenie takich wartości jak serce i umysł, to jest zwiastun nowej jakości w biznesie.” – Agnieszka Magdar, Coach świadomego rodzicielstwa

    Co zyskujesz dołaczając do MASTERMINDU

    Kameralną grupę wsparcia inspirujących kobiet działąjąch w BIZnesie ONLINE

    ✓ dzielisz się swoimi doświadczeniami i wiedzą

    ✓ otrzymujesz motywującą energię do działania

    ✓ nie jesteś sama podczas podejmowania trudnych decyzji

    ✓ otrzymujesz bezpieczną przestrzeń na podzielenie się wyzwaniami i wsparcie w trudnych momentach

    ✓ dostaniesz i wpadniesz na nowe pomysły

     

    Uczysz się działać z lekkością
    i systematycznością
    słuchając najlepszego doradcy- SWOJE INTUICJI

    ✓ praktyczne zastosowanie medytacji w polu serca do kreowania z lekkością wplecione w spotkania

    ✓ medytacje zawierające procesy energetyczne do praktyki między spotkaniami, tak aby przyciągnąć idealnego klienta, zwiększyć wewnętrzny spokój i połączenie z intuicją na co dzień

    ✓ dzięki zobowiązaniu się do działania i jeśli tego potrzebujesz, rozliczaniu z zadań, zaczynasz widzieć konkretne rezultaty

    Bądź Pewna Siebie!

     

    A do tego:

    Otrzymujesz wsparcie dyplomowanego coacha intuicyjnego i mentora biznesowego

    ✓ moderacja spotkań wg sprawdzonej struktury mastermindowej

    ✓ coaching grupowy i procesy energetyczne podczas medytacji na spotkaniach

    ✓ możliwość networkingu z innymi grupami i zadawania dodatkowych pytań na grupie FB

    Dostęp do praktycznej, sprawdzonej wiedzy biznesowej

    ✓ moje wsparcie merytoryczne z zakresu biznesu online, sprzedaży, wizerunki marki itd.

    ✓ 3 godzinne szkolenie na żywo z Instagrama z sesją Q&A ze specjalistką z agencji marketingowej

    ✓ możliwość skorzystania z praktycznej wiedzy biznesowej, doświadczenia i wskazówek pozostałych przedsiębiorczyń

    A PRZEDE WSZYSTKIM ZACZYNASZ działać!

    A PRZEDE WSZYSTKIM ZACZYNASZ

    działać!

    NIE CHCESZ OBUDZIĆ SIĘ ZA 5 MIESIĘCY

    NIE CHCESZ SIĘ OBUDZIĆ
    ZA 5 MIESIĘCY

    i być w tym samym miejscu, prawda?

    Idealny moment nie istnieje, zdecyduj czy chcesz nadal zmagać się samotnie tak jak do tej pory?

    CZY TEN PROGRAM JEST dla Ciebie?

    CZY TEN PROGRAM JEST

     

    dla Ciebie?

    Tak JEŚLI…

    • prowadzisz biznes usługowy również w obszarze online lub chcesz go w online rozwinąć

    • chcesz nauczyć się, jak kierować się w biznesie swoim sercem potrzebujesz w zaufanym gronie kobiet przegadać swoje pomysły, wyzwania itd.

    czujesz, że utknęłaś, chcesz zmotywować się do podjęcia konkretnego działania, potrzebujesz inspiracji, spojrzenia z innej perspektywy, rozwiązań

    lubisz dzielić swoim doświadczeniem i wiedzą

    • lubisz pracować w grupie, wspierać innych i osiągać szybkie efekty

    • metody takie jak medytacje, brainstorming, feedback nie są Ci obce, albo jesteś gotowa i chętna je poznać

    • jesteś zdeterminowana i gotowa, aby w końcu wprowadzić zmiany w Twoim podejściu do biznesu lub w samym biznesie

     Nie JEŚLI…

     • lubisz pracować tylko samodzielnie, a nie w grupie

     • w działaniu chcesz się kierować wyłącznie wskazówkami biznesowymi, nie interesuje Cię łączenie ich z przewodnictwem serca czy intuicji

     • w codziennym życiu ufasz tylko swojemu umysłowi i nie chcesz tego zmieniać, wyższe ja/intuicja/serce to dla Ciebie jakaś abrakadabra

     • nie potrafisz przyjąć, ani dać informacji zwrotnej i nie chcesz się tego uczyć

     • nie chcesz się w pełni angażować i działać,tylko pogadać i nadal się chować za swoimi wymówkami

     • wolisz skupiać się na problemach i narzekaniu, a nie na szukaniu rozwiązań

     • nie jesteś gotowa zmierzyć się ze swoimi lękami, które hamują Cię przed pójściem dalej

      CO ZAWIERA PROGRAM

      Sister Mastermind?

      N

      5 miesięcy regularnych spotkań w stałej, kameralnej 5-6 osobowej grupie przefantastycznych kobiet, raz na 2 tygodnie wraz ze wszystkimi poniższymi bonusami.+ 5 miesięcy spotkań, 6h/miesiąc – wartość 2000 zł.
      Każde spotkanie trwa ok. 3 godz.

      N

      + 6 medytacji –  wartość 400 zł

      N

      + 3 h szkolenie na żywo z Instagrama – wartość 1000 zł

      N

      + sesja mentoringowa 1 na 1 – wartość 500 zł

      N

      + sesja mentoringowa 1 na 1 – wartość 500 zł

      N

      + grupa networkingowa na FB – wartość 300 zł

      WARTOŚĆ PROGRAMU: 4200 zł

      TWOJA INWESTYCJA?

      2497 zł brutto zamiast 4200 zł

       Cena – 549 zł za miesiąc lub 2497 zł jednorazowo.
      Wybierz opcję:

      TWOJE BONUSY

      O WARTOŚCI PONAD  2000 ZŁ

      ✓ 6 medytacji, zawierających procesy energetyczne o wartości 400 zł

      dotyczące uwalniania blokad finansowych, kontaktowania się z intuicją, przyciąganie idealnego klienta, zwiększania swojej pewności siebie, działania z lekkością, manifestacji intencji, które możesz używać od razu po dołączeniu.

       

      ✓ 3 godzinne szkolenie na żywo z Instagrama z sesją Q&A o wartości 1000 zł

      ze specjalistką z agencji marketingowej, która również wspiera indywidualnie małe kobiece biznesy, dopasowane do Twoich wymagań wraz z sesją Twoich pytań.

       

      ✓ sesja mentoringowa VIP 1 na 1 – 60 min ze mną o wartości 500 zł  w dowolnie wybranym przez Ciebie terminie, podczas 5 miesięcy trwania mastermindu rozkminiamy Twoje wyzwanie 🙂

       

      ✓ grupa networkingowa na FB – wartość 300 zł

      miejsce na networking ze wszystkimi uczestnikami, laboratorium do ćwiczenia livów i masterclass, dawania i dostawania feedbacku dot. oferty, audyt social media, zadawane pytań, dzielenia się wyzwaniami pomiędzy spotkaniami

      ZAPISZ SIĘ DO PROGRAMU

       

      Sister Mastermind

      Aby zgłosić się do programu wypełnij formularz zgłoszeniowy,
      a ja skontaktuję się z Tobą i wspólnie dobierzemy dla Ciebie odpowiednią grupę i sposób płatności.

      Zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy  do wyczerpania dostępnych miejsc.

      Konsultacje po wysłaniu formularza zgłoszeniowego

      Spotykamy się  przez 5 miesięcy, 2x miesiąc w stałej 5-6 osobowej grupie:

      START nowej edycji LUTY 2023

      TERMINY I START PROGRAMU

      Nowa edycja startuje na początku 2023.

      Możliwe terminy regularnych spotkań do wyboru:

      • wtorki 9-12 lub
      • środy 9-12 lub
      • środy 17-20

      O mnie

      Jako coach intuicyjny pomagam przedsiębiorczym kobietom rozwijać markę/biznes online. Uczę je jak działać z lekkością i zgodnie z przewodnictwem serca. Uwielbiam łączyć męską skuteczność z kobiecą kreacją i sercem.

      Wiele lat pracowałam w korporacjach, w firmach konsultingowych jako menadżer, kierownik projektów, a od kilku lat jako mentor biznesowy, dyplomowany coach i  inwestorka łączę z sukcesem intuicję z najlepszymi praktykami w biznesie 🙂

      Moją misją jest uczyć inne kobiety miłości do siebie, będącej paliwem do spełnienia marzeń, poczucia własnej wartości i pomagać im w budowaniu swojego biznesu z lekkością, w wibracji miłości i radości.

      FAQ – WASZE CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

      FAQ

      – WASZE CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

      Czy to jest dobry moment na dołączenie do programu skoro mam mało czasu?

      Dzięki udziałowi w Sister Mastermind masz możliwość skonsultowania swoich decyzji, uzyskania feedbacku, odpowiedzi na pytania, zdobycia ważnych kontaktów i spokojnego poukładania wszystkiego w sercu i w głowie. Jeśli więc nie masz czasu, to właśnie udział w programie jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Uczysz się działać bardziej strategicznie, na flow, skupiając się na tym, co ważne oraz szybciej podejmujesz działanie i decyzje.

      Po co mi taki mastermind przecież sama mogę go sobie zorganizować?

      Większość mastermindów rozpada się dość szybko z powodu braku zaangażowania uczestników, przesuwania terminów, nie dotrzymywania dat spotkań, nieodpowiednim dopasowaniu członków grupy lub zamienianiu biznesowych spotkań na zwykłe pogaduchy.

      Tutaj tym wszystkim nie musisz się martwić, dlatego że całą organizacja spotkań, czuwanie nad ich przebiegiem i merytoryczne wsparcie są zapewnione przeze mnie, doświadczonego coacha intuicyjnego i mentora biznesowego. Nie ma takich mastermindów, które oprócz działania biznesowego skupiają się również na Twoim wewnętrznym nastawieniu i intuicji oraz lekkości i przyjemności w działaniu. Biorąc udział w Sister Mastermind działasz holistycznie, na poziomie fizycznym, umysłowym i na poziomie serca.

      Nie mam doświadczenie w medytacji, czy to jest ok?

      Główną zaletą udziału w Sister Mastermind jest nauczenie się, jak działać z lekkością, bez zmagania, kreatywnie i w połączeniu z sercem. Dlatego też na każdym spotkaniu medytujemy, rozluźniamy się. Dodatkowo po każdym spotkaniu dostajesz medytację w formie audio do regularnej praktyki w domu. Nie jest potrzebne żadne doświadczenie w medytacji, dlatego że medytacje są prowadzone – czyli wyciszasz się, po prostu słuchasz mojego prowadzenia i obserwujesz swoje myśli, emocje i ciało.

      Nie jestem pewna, czy mogę sobie pozwolić na taką inwestycję?

      Możliwe są dwa rodzaje płatności – miesięczna  lub za wszystkie miesiące z góry, wtedy oszczędzasz ponad 200 zł. Udział w mastermindzie to nie jest koszt, ale inwestycja ?.  Poza tym Twoim celem na mastermind może być zwiększenie sprzedaży, otrzymasz konkretne wskazówki i odpowiedzi na swoje pytania, skorzystasz z doświadczenia dotyczącego Tworzenia oferty, marketingu od innych kobiet i ode mnie, skupisz się na tym, co priorytetowe, zwiększysz swoją pewność siebie. Jeśli więc w Twoim biznesie potrzebujesz zwiększyć ilość klientów lub zoptymalizować działania, tym bardziej dołącz ?

      Nie jestem pewna, czy mój rodzaj biznesu pasuje do tego programu?

      Z każdą uczestniczką odbywam indywidualną rozmowę, żeby sprawdzić, jakie ma oczekiwania i na ile może skorzystać z programu.  Możemy wtedy porozmawiać o Twoich pytaniach, wątpliwościach i potrzebach. Zależy mi na tym, aby wszystkie uczestniczki osiągnęła przepiękne rezultaty, dlatego tak ważne są te wstępne rozmowy, żebyś wybrała idealnie dla SIEBIE.

      Co jeśli nie mam konkretnego celu na mastermind?

      Dołączając do mastermindu, dobrze jest mieć cel lub intencję. Czyli np. chcę zoptymalizować moje działania w mediach społecznościowych, chcę zwiększyć sprzedaż, chcę stworzyć lub zaktualizować moją ofertę, wyskalować mój model biznesowy, zwiększyć pewność siebie, działać z lekkością i na luzie, uzyskać wsparcie…natomiast przepięknym celem na mastermind jest również określenie, co jest na ten moment najważniejsze w Twoim biznesie lub w Twoim podejściu do biznesu. Wtedy dopiero, jak odpowiedź się ukazuje, podejmujesz i konsultujesz swoje działania na bieżąco ?. Pamiętaj –  tutaj łączymy biznes z sercem i uczymy się działać bezstresowo.