Zapisz się na listę oczekujących.

Goddess Mastermind Academy

dla BOGIŃ BIZNESU ONLINE

Zamień samotność i ciężką pracę w swoim biznesie online na lekkość w przyciąganiu wymarzonych klientów i pieniędzy.

 

ROZWIŃ MARKĘ PREMIUM W GRUPIE BIZ-PRZYJACIÓŁEK.

Dołącz do 5-miesięcznego programu dla kobiet, które chcą rozwinąć biznes usługowy ONLINE. Kobiet, pragnących poczuć się jak BOGINI BIZNESU, która wie, że wnosi do świata niesamowitą wartość, działa w zgodzie ze sobą i kreuje obfitość w poczuciu lekkości i wolności.

Biznes online nie musi oznaczać ciężkiej, samotnej pracy po 12 godzin dziennie. Każda z nas zasługuje na to, żeby zarabiać STABILNIE na tym, co kocha, z radością, bez zaprzedawania siebie.

Z moim bliskim wsparciem zaczniesz odkrywać swoją MOC, wykorzystywać ENERGETYCZNĄ stronę biznesu, kontakt z intuicją i łączyć ją ze STRATEGIĄ  biznesu online, aby regularnie i z lekkością zarabiać na swojej pasji.

Katarzyna Chojecka

Czy TO O TOBIE?

Czy
TO O TOBIE?

N

Zaczęłaś już działać i pojawią się klienci, ale… PRZYCHODY SĄ ZBYT  MAŁE LUB NIEREGULARNE.

N

Opierasz swój biznes NA MARCE OSOBISTEJ. Założyłaś konto na Instagramie lub Facebooku, może masz już nawet stronę www.

N

Jesteś ambitna, uwielbiasz wspierać innych, w pracy KIERUJESZ SIĘ SERCEM, jednak CZUJESZ SIĘ PRZYTŁOCZONA. Dużo pracujesz, wykupiłaś wiele kursów, a nie osiągasz takich efektów, jak byś chciała.

N

Może już próbowałaś różnych strategii biznesowych oraz technik manifestacji, afirmacji czy medytacji, ale wewnętrzne BLOKADY SABOTUJĄ CIĘ PRZED swobodnym pokazywaniem się w sieci, SPRZEDAŻĄ i PRZYCIĄGANIEM PIENIĘDZY.

N

A może już masz dużo klientów na sesje indywidualne, ale… dochody i tak nie odzwierciedlają Twojego nakładu pracy.

N

Zastanawiasz się, co zmienić, żeby zarabiać z większą lekkością, bez zamieniania czasu na pieniądze.

N

Chciałabyś wszystko poukładać, aby MIEĆ SUPER OFERTĘ – swój autorski program współpracy indywidualnej lub grupowej. Bazować na swojej intuicji i sercu, a jednocześnie w praktyce zastosować strategie biznesu online i  STAĆ SIĘ NIEZALEŻNĄ FINANSOWO.

To wszystko osiągać bez zaprzedawania siebie, z lekkością, bez ciągłych wątpliwości, co do Twojej oferty czy umiejętności.

N

Poza tym NIE CHCESZ BYĆ SAMA Z KAŻDĄ DECYZJĄ BIZNESOWĄ. Brakuje Ci inspirującej, motywującej do działania rozmowy i wymiany doświadczeń w gronie przedsiębiorczyń, które mają podobne wyzwania.

Szukasz rozwiązań i myślisz:

{

Kolejny kurs do samodzielnej nauki nie ma sensu, działanie w samotności bez wsparcia mentorki lub innych doświadczonych przedsiębiorczyń też nie, samo afirmowanie bez strategii nie działa, sama strategia bez pewności siebie też… „

A może połączyć wszystkie elementy tej biznesowej układanki i w ciągu 5 miesięcy zacząć zarabiać z lekkością, w zgodzie ze swoim sercem ?

Zapraszam Cię do PROGRAMU

Mastermind Academy DLA BOGIŃ BIZNESU ONLINE

Prowadzę już 6 edycję programu i wiem, że dopiero kombinacja poniższych elementów daje najlepsze rezultaty:

STRATEGIA BIZNESU ONLINE

sprawdzona strategia dla marek usługowych premium, której postawą jest skalowanie i lekkość

MINDSET I MANIFESTACJA

Self-Love jak fundament działania, manifestacja w praktyce, nastawienie mentalne Bogini Biznesu Online

SIOSTRZEŃSTWO I WYMIANA DOŚWIADCZEŃ

wspierająca grupa kobiet takich jak Ty, doświadczona mentorka

DZIAŁANIE I NAWYKI BOGINI

skuteczna zmiana nawyków i wdrażanie zmian na bieżąco, produktywność  oparta na działaniu w zgodzie z sercem

JEŚLI:

N

JESTEŚ COACHEM, TRENERKĄ, SPECJALISTKĄ w swojej dziedzinie, EDUKATORKĄ, która zarabia na swojej pasji wspierając innych swoją WIEDZĄ lub UMIEJĘTNOŚCIAMI

N

chcesz przyciągać z lekkością pieniądze i mnóstwo idealnych klientów do pracy indywidualnej 1 na 1 online

N

a może pragniesz przygotować swój biznes, aby tworzyć również w przyszłości kursy grupowe online i produkty cyfrowe PREMIUM?

N

marzysz o tym, aby skutecznie łączyć strategię biznesu z przewodnictwem intuicji i technikami manifestacji, aby działać bez zmagania

To ten PROGRAM
JEST dla Ciebie

NIE CHCESZ OBUDZIĆ SIĘ ZA 5 MIESIĘCY

NIE CHCESZ SIĘ OBUDZIĆ
ZA 5 MIESIĘCY

i być w tym samym miejscu, prawda?

Idealny moment nie istnieje, zdecyduj, czy chcesz nadal zmagać się samotnie tak jak do tej pory?

ZOBACZ OPINIE ZADOWOLONYCH KLIENTEK

DO PROGRAMU ZAPRASZAM NIEWIELKĄ ILOŚĆ KOBIET, TAK, ABY W zaufanym GRONIE dzielić się wiedzą i wsparciem oraz wypracować razem
SKROJONE do TWOICH potrzeb rozwiązania.

Wspólnie BĘDZIEMY PRACOWAĆ NAD
NASTĘPUJĄCYM TEMATAMI:

1.

TWÓJ MINDSET PEWNEJ SIEBIE BOGINI BIZNESU

Pożegnaj starą wersję siebie i przywitaj Boginię, która zarabia z lekkością i podejmuje odważne działanie. Nauczysz się, jak wykorzystać w praktyce zasady działania energii i manifestacji, aby działać z miejsca miłości i pewności siebie.

2.

TWOJE BLOKADY dot. Pieniędzy i Przyjmowania

Rozpuść w końcu ograniczenia i przekonania, które blokują Cię przed odpowiednim wycenianiem swojej pracy, przepływem finansowym i przyjmowaniem pieniędzy.  Dzięki regularnej praktyce medytacji, afirmacji i ćwiczeniom przeprogramujesz swoje myślenie na temat obfitości.

3.

TWÓJ IDEALNY KLIENT

Zapomnij o tworzeniu nudnych marketingowych  awatarów. Stworzysz energetyczny profil swojego klienta i dowiesz się, jak się do niego dostroić. Zrewidujesz/stworzysz swoją specjalizację, wybierzesz perfekcyjną niszę zgodną z Twoim sercem. Dzięki badaniu rynku nawiążesz relacje i poznasz palące problemy swoich idealnych klientów.

4.

TWOJA PERFEKCYJNA OFERTA

Stwórz/zmodyfikuj ofertę pracy 1 na 1 lub swój autorski program grupowy, w którym się zakochasz. Sprawdź, czy Twój obecny model ofert daje Ci możliwość zarabiania tyle, ile pragniesz, dostosuj go do swoich celów finansowych. Poznasz sposoby skalowania swojej oferty.

5.

TWOJA SPRZEDAŻ Z MIŁOŚCI DO KLIENTA

Przestań sabotować swoją sprzedaż, wyeliminuj blokujące przekonania na temat sprzedaży i siebie jako sprzedawcy. Dzięki wyzwaniu sprzedażowym w ramach mastermindu zaczniesz sprzedawać aktywnie i to mam nadzieję polubisz.

6.

TWÓJ SYSTEM działania z LEKKOŚCIĄ

Wypracuj sobie nie tylko rezultaty, ale i naucz się, jak utrzymać swoją energię na wysokim poziomie za pomocą codziennych nawyków. Zostań już na zawsze Boginią Biznesu w harmonii między męskim działaniem i kobiecą celebracją.

Z PRZYJEMNOŚCIĄ MOGĘ POWIEDZIEĆ, ŻE  Goddess  Mastermind Academy

Z PRZYJEMNOŚCIĄ MOGĘ POWIEDZIEĆ, ŻE

Goddess

Mastermind Academy

to program MENTORINGOWY dla przedsiębiorczych kobiet, jakiego do tej pory nie było!

„Taki program nie mógł powstać wcześniej, bo w ludziach nie było tej gotowości na łączenie takich wartości jak serce i umysł, to jest zwiastun nowej jakości w biznesie.” – Agnieszka Magdar, Coach świadomego rodzicielstwa

“Program zaskakująco płynnie łączy tematy związane z miłością, świadomością z twardymi tematami biznesowymi. Jest biznes, są medytacje, afirmacje, kobieca moc i wsparcie.

Martyna Wróblewska, Prawnik biznesu online 

CO WYRÓŻNIA TEN PROGRAM?

Być może zainwestowałaś już czas i pieniądze w jakieś kursy, czy szkolenia, które nie zmieniły za wiele w Twoim biznesie i obawiasz się, czy tym razem nie będzie tak samo. 

Program  Mastermind dla BOGIŃ BIZNESU ONLINE to nie jest kolejny kurs, który ląduje niewdrożony w życie w czeluściach Twojego komputera

To cały system, który pozwoli zdobyć wiedzę, zbudować wspierające nastawienie mentalne, a następnie dzięki aż 5ciu miesiącom wsparcia, wdrożyć zmiany w Twoim biznesie krok po kroku.

Jest to program GRUPOWY, ale w niewielkim, zaufanym gronie. A ja jestem i czuwam nad twoim postępem, nie giniesz w tłumie uczestniczek.

W środku programu dostaniesz

moje osobiste wsparcie w formie:

N

5 szkoleń ze strategii biznesu online i manifestacji, aby zdobyć solidne fundamenty i poukładać swoje działania

N

Workbooki z ćwiczeniami, aby zintegrować i rozszerzyć wiedzę ze szkoleń

N

5 sesji na żywo – Q & A/ energetyczno – strategiczny Upgrade, aby:

 • uzyskać odpowiedzi na pytania, rozwiać wątpliwości,
 • podczas prowadzonych biz-MEDYTACJI, uwolnić blokady przed zarabianiem z lekkością, dzięki koherencji serca i umysłu/wizualizacjom/ afirmacjom
N

5 sesji na żywo – Hot seat („gorące krzesełko”)
w ramach grupowych spotkań rozmawiasz ze mną bezpośrednio na żywo, aby rozwiązać swoje indywidualne wyzwanie i dostać konkretne wskazówki

N

1 sesja 1:1 (wersja GOLD) lub 6 sesji 1 na 1 (wersja VIP) ze mną po 60 min, aby otrzymać indywidualny feedback lub przepracować blokady

N

3 wyzwania aktywujące Tożsamość BOGINI i mobilizujące do działania – nawyki Bogini, sprzedawaj jak Bogini, pokaż się jako Bogini

Kto będzie Twoją mentorką

Twoją mentorką i „czułą Przewodniczką biznesową” – jak mówią o mnie klientki –  będę ja –  Katarzyna Chojecka, która w biznesie działa od ponad 20 lat.

Rozwijania ludzi i strategii uczyłam się wcześniej jako menadżer i kierownik projektów w międzynarodowych firmach konsultingowych w IT. Od 3 lat jako dyplomowany mindset coach i mentor biznesu specjalizuję się we wspieraniu kobiet, które chcą bez zmagania, z lekkością, zarabiać  na swojej usługowej marce online.

Pracuję z ambitnymi przedsiębiorczyniami, dla których ważne jest bycie niezależną finansowo, przyciąganie wymarzonych klientów i skuteczne wykorzystywanie manifestacji w osiąganiu celów. Fundamentem biznesu moich klientek jest miłość do siebie.

Miałam zaszczyt być już mentorką w ponad dzisiećiu biznesowych grupach mentoringowych i Mastermind, przeprowadziłam ponad setkę procesów energetycznych i medytacji w polu serca na sesjach 1 na 1, kursach online dot. obfitości i miłości do siebie oraz warsztatach na żywo.

Lubię łączyć kobieca kreatywność z męską skutecznością i działaniem. Dlatego właśnie zapraszam Cię do programu, w którym nauczysz się łączyć te dwie jakości: serce (medytacje w polu serca) i umysł  (wiedza i działanie) w harmonijną całość.

 

Katarzyna Chojecka

CO ZYSKUJESZ, DOŁĄCZAJĄC DO

Goddess Academy

1.

Zaczniesz wykorzystywać w praktyce zasady działania energii, aby działać w biznesie w przepływie i bez zmagania

 • poznasz fundamentalne zasady energetycznej manifestacji, pola serca, prawa założenia i od razu zastosujesz ich transformującą moc w swoim biznesie w praktyce, aby przestać się zmagać i zacząć działać w przepływie
 • stworzysz Twoją idealną wizję biznesu i swoją nową biznesową tożsamość Bogini, CEO
 • dostaniesz skuteczny zestaw narzędzi (medytacje zawierające procesy energetyczne), aby dostroić się energetyczne do Twojej Wizji

2.

Zaczynasz przyciągać idealnych klienta, z którym praca sprawia Ci ogromną satysfakcję.

 • zdefiniujesz zgodną z Twoim sercem niszę, aby pracować tylko z idealnymi dla Ciebie odbiorcami
 • określisz zestaw przekonań, który pozwoli Ci przyciągnąć idealnego klienta
 • określisz swoją specjalizację i jasno nazwiesz problem, który rozwiązujesz
 • jasno zdefiniujesz, jakie cechy mają klienci, z którymi praca sprawia Ci radość
 • stworzysz swój marketingowy claim płynący z serca, aby z łatwością opisać transformację, którą oferujesz klientom

3.

Stworzysz/zmodyfikujesz ofertę, aby świetnie zarabiała

 • określisz obecny potencjał finansowy swojej oferty i zdefiniujesz swój cel finansowy
 • dowiesz się jak opakietować ofertę pracy 1 na 1, aby przynosiła Tobie lepsze pieniądze
 • zdrewidujesz/stworzysz swój autorski program pracy 1 na 1 lub pracy grupowej
 • określisz drabinę wartości i strukturę ofert, która budują zaufanie do Twojej marki

4.

Zaczniesz sprzedawać aktywnie, bez wciskania i otworzysz się na przepływ finansowy

 • przestaniesz sabotować swoją sprzedaż, wyeliminujesz blokujące przekonania na temat siebie jako sprzedawcy, sprzedaży, pieniędzy
 • polubisz sprzedaż i zbudujesz odpowiednie nastawienie – „Selling is falling in Love in Your Customer”
 • dowiesz się jak z łatwością sprzedawać na konsultacjach wstępnych i warsztatach
 • nauczysz się radzić sobie z obiekcjami klientów
A poza tym:

5.

Nauczysz się jak zarządzać swoją energią i z tego poziomu działać z większa lekkością

 • zbudujesz system nawyków i nauczysz się zarządzać swoją energią na co dzień, aby również po zakończeniu pracy ze mną, czuć cały czas swoją wewnętrzną moc
 • zaczniesz pielęgnować w sobie harmonię kobiecej i męskiej energii w biznesie, żeby się nie wypalić i działać skutecznie
 • dowiesz się, jak wykorzystać przyjemność i celebrację, jako niezbędny filar Twojej wysokiej energii i świetnych sprzedaży
 • zaczniesz łączyć strategię biznesowe z swoi wewnętrznym prowadzeniem i Intuicją, aby Twoje działania były skuteczne

6.

Nie będziesz sama z każdą decyzją biznesową, poczujesz się spokojniejsza i zmobilizujesz do działania dzięki inspiracji kobiet z MASTERMINDU i mojemu bezpośredniemu wsparciu

 • Otoczysz się KAMERALNĄ GRUPA WSPARCIA INSPIRUJĄCYCH KOBIET DZIAŁĄJĄCH W BIZNESIE ONLINE
 • podzielisz się swoimi doświadczeniami i wiedzą oraz otrzymasz motywującą energię do działania
 • nie będziesz sama podczas podejmowania trudnych decyzji, otrzymasz bezpieczną przestrzeń na podzielenie się wyzwaniami i zajdziesz rozwiązania
 • otrzymasz możliwość networkingu z innymi grupami i zadawania dodatkowych pytań na grupie FB

PRZEDE WSZYSTKIM ZACZYNIESZ działać skutecznie !

A PRZEDE WSZYSTKIM ZACZYNASZ

działać skutecznie!

Opinie UCZESTNICZEK

Zmiany, których dokonały kobiety takie jak Ty.

  Mieszkam w Portugalii i żeby rozkręcić biznes potrzebowałam kopa do działania, zewnętrznej motywacji i kontaktów. W Mastermindzie zachwyciła mnie moc kobiet i to jakie możemy sobie nawzajem dawać wsparcie. Wartościowe było dla mnie dzielenie się wiedzą i doświadczeniem, konkretnymi namiarami na osoby do współpracy, czy do zrobienia strony www. Dowiedziałam się, jak pozyskać klientów, jak badać rynek. Wcześniej często towarzyszyły mi obawy – „Ojejku, jak ja przez to przebrnę, jak ja to załatwię?”, dzięki medytacjom dotarło do mnie, że biznes można prowadzić z lekkością i że odpowiedzi w postaci pomysłów czy współpracowników pojawią się same, kiedy się rozluźnię i zacznę tym wszystkim bawić, zamiast się stresow

  - KAMILA JÓZEFOWICZ

  e-sklep z kosmetykami naturalnymi, Portugalia

  Przed pandemią działałam głównie prowadząc szkolenia na żywo. Chciałam rozszerzyć działalność o obszar online. Obawiałam się konkurencji, nie wiedziałam, czy mój przekaz znajdzie odbiorcę. Te znaki zapytania hamowały mnie przed działaniem. 3 miesiące mastermindu, medytacje, rozmowy, feedback sprawiły, że droga, którą chcę iść w moim biznesie jest już prosta. Mam w sobie więcej poczucia lekkości w działaniu oraz potwierdzenie, że to co chcę robić ma sens i że jest przede wszystkim potrzebne. Utwierdziłam się w nowym podejściu do biznesu. Przyjęło się, że w biznesie ma być twardo, a ja zrozumiałam, że można zarabiać pieniądze łącząc wiedzę i serce.

   

  - AGNIESZKA MAGDAR

  coach świadomego Rodzicielstwa, facebook.com/agnieszka.magdar, Warszawa

  Najbardziej spodobał mi się pomysł połączenia konkretu biznesowego z miękkim, kobiecym, medytacyjnym podejściem. Te kilka miesiący to nie dużo, ale sporo zrobiłam. Kiedy zaczynałam, miałam wrażenie, że mam bałagan. Działania na Instagramie i Facebooku wydawały mi się nudne i męczące. Teraz mam jasność, co komunikować w poszczególnych markach, podjęłam konkretne działania marketingowe, dotyczące ich wizerunku. Zmieniłam też moje podejście do biznesu. Działam z większą lekkością, poznałam nową drogę osiągania efektów bez zapracowywania się i nadmiernego działania. Używam medytacji, żeby się rano sfokusować, wybrać pomysły, zadania, puścić w świat i zaufać. Rzeczy zaczęły się dziać same, a ja działam w odprężeniu, a nie spięciu, że mam dużo do zrobienia i mało czasu.

  - OLGA PULWARSKA

  fotografka kobiecości | shesession.pl, bellysession.pl, Warszawa/Vancouver

  Dla mnie każdy Mastermind to wyjątkowe spotkanie z “Czułą Przewodniczką” i cudownymi kobietami, które Kasia gromadzi wokół siebie. Jestem bardzo wdzięczna za to, że trafiłam do tej fantastycznej grupy. Dzięki pytaniom stawianym przez Kasię, rozmowom z dziewczynami, podjęłam decyzję o nadaniu konkretnego kierunku mojej firmie. Nauczyłam się również, określać klientów, do których chcę kierować moją ofertę. Kasia wspiera kobiece biznesy zarówno od strony duchowej, jak i merytorycznej. Otrzymałam wiele bezcennych wskazówek, które będą mi zawsze towarzyszyć. Z całą pewnością dołączenie do Sister Mastermind było jedną z najlepszych decyzji jakie mogłam podjąć. I wiem, że za jakiś czas wezmę udział w kolejnym!
  - EWA WIĘCŁAW

  Fotografka wizerunkowa, Kraków instagram.com/ewa_wieclaw_fotografia

  Po ostatnim spotkaniu zaczęła dziać się magia, wykraczająca za to co dzieje się na zwykłym mastermindzie. Podjęłam świadome decyzje odnośnie wartości, które chcę kultywować, teraz wszystko się inaczej toczy. Razem z tymi decyzjami moja energia zaczęła szybować do góry, bardzo dużo motywacji w sobie znalazłam do działania. Przez ostatnie 2 tygodnie, zrobiłam więcej niż przez ostatnie 2 miesiące. Zmodyfikowałam Instagrama, określiłam wymarzonego klienta i stworzyłam konspekt z ofertą warsztatów.
  Mastermind przyciągnął mnie zupełnie intuicyjnie. Prędko jednak przekonałam się, że wzięcie udziału w tym programie było strzałem w dziesiątkę. Byłam na etapie otwierania własnej działalności, wiedziałam, do czego dążę, nie wiedziałam natomiast, jak to osiągnąć. Dzięki spersonalizowanym metodom działania rozwinęłam skrzydła i poczułam się biznesowo “zaopiekowana”.
  - KATARZYNA GOŁOMB

  Instruktorka Pole Dance i tancerka instagram.com/kasia_golomb_aerialist

  Polecam szczerze Mastermind u Kasi! Jestem już uczestniczką 2 edycji i czuję, że dzięki temu rozkwitłam i mój biznes też. Na mastermindzie nauczyłam się budować relacje w biznesie, poznałam wspaniałe, przedsiębiorcze kobiety, które są niezwykłym wsparciem i motywacją. Nauczyłam się medytacji, otrzymałam dużo bardzo przydatnych wskazówek i odpowiedzi na moje problemy, na które sama bym nie wpadła, a przede wszystkim zaczęłam wyznaczać konkretne cele i je realizować. Energia w tak życzliwym i wspierającym towarzystwie jest magiczna. Dodatkowo wiedza biznesowa Kasi, jej motywujące medytacje i ćwiczenia wspierające mindset są wspaniałym zwieńczeniem.

  - ADRIANNA LUDWIG

  Właścicielka firmy z boxami prezentowymi i e-sklepu instagram.com/limonette.pl/

  JAK TO BĘDZIE WYGLĄDAŁO?

  1.

  SPOTKANIA GRUPOWE na żywo – sesje Q&A

  1 x w miesiącu na sesji Q & A/ energetyczno – strategiczny Upgrade (około 1,5-2h).

  Będziesz mogła zadać pytania, rozwiać wątpliwości, dot. tematów ze szkoleń, ćwiczeń z workbook’a przerabianego w danym module, aktualnych wyzwań i pomysłów. Pytania będą musiały zostać przesłane, co najmniej dzień przed spotkaniem.

  W drugiej części spotkania prowadzę biz-medytacje na żywo/ procesy energetyczne, rozpracowujące aktualne wyzwania mentalne, blokady dot zarabiania, przyjmowania.

  2.

  SPOTKANIA GRUPOWE na żywo – sesje HOT SEAT

  1 x w miesiącu na sesji hot seat („gorące krzesełko”) około 1,5-2h.

  Sesja ma formę grupowego spotkania ZOOM, podczas którego uczestnicy zgłaszają chęć znalezienia się na “gorącym krześle” by w bezpośredniej rozmowie ze mną otrzymać wskazówki dot. konkretnego pytania/wyzwania.  Nie każdy uczestnik MUSI aktywnie brać udział w sesji i zgłaszać się na gorące krzesło. Sesje są nagrywane i udostępnianie wszystkim uczestnikom.

  3.

  SZKOLENIA I WORKBOOKI

  1 x w miesiącu szkolę Cię z manifestacji / strategii biznesu online:  mindset BOGINI CEO, uwalnianie blokad finansowych, idealny klient, skalowalna i świetnie zarabiająca oferta 1 na 1 lub grupowa, sprzedaż bez wciskania, fundamenty manifestacji. Aby zintegrować i rozszerzyć wiedzę ze szkoleń wypełniasz zeszyty ćwiczeń-worbooki.

  4.

  INDYWIDUALNE SESJE ZE MNĄ

  Oprócz grupowych spotkań pracujesz ze mną 1 na 1. W wersji GOLD masz 1 sesję 60 min, w wersji VIP programu 6 spotkań ze mną.

  W dogodnym czasie podczas trwania programu, otrzymujesz mój indywidualny feedback, pracujemy nad ofertą, rozmowami sprzedażowymi lub uwalniasz blokady mentalne podczas energetycznej sesji w polu serca.

  5.

  DZIAŁANIE I WDRAŻANIE NA BIEŻĄCO

  Między spotkaniami podejmujesz działania, które omawiasz na kolejnych sejach Q&A lub sesjach bezpośrednich rozmów – “gorące krzesełko”.

  Wybierasz spośród uczestniczek partnerkę produktywności, z którą spotykasz się między mastermindami (feedback i „focus party”) .

  Dodatkowo organizuję 3 wyzwania mobilizujące Cię do zbdania rynku, zmiany nawyków i odważnego pokazywania się w social media.

  6.

  GRUPA NA FACEBOOKU I MESSENGERZE

  Wszsytkie uczestniczki  będą mieć prywatną grupę na Facebooku oraz na Messegerze do kontaktu, dodatkowej wymiany między spotkaniami na żywo, feedbacków i  np. ćwiczenia nagrań livów w bezpiecznej przestrzeni.

  JAKA JEST WARTOŚĆ PROGRAMU:

   

  N

  5 szkoleń ze strategii biznesu online i manifestacji 

  WARTOŚĆ 2500 zł

  N
  Workbooki z ćwiczeniami, aby zintegrować i rozszerzyć wiedzę ze szkoleń.

  WARTOŚĆ  400 zł

  N

  5 sesji Live – Q & A/ energetyczno – strategiczny Upgrade

  Odpowiedzi na wasze pytania, medytacje i procesy energetyczne na żywo, abyś uwolniła blokady, działała z lekkością i pewnością siebie

  WARTOŚĆ  2500 zł

  N

  5 sesji Live – Hot seat („gorące krzesełko”),  

  w ramach grupowych spotkań rozmawiasz ze mną bezpośrednio na żywo, aby rozwiązać swoje indywidualne wyzwanie.

  WARTOŚĆ  2500 zł

  N

  1 sesja 1:1  (wersja GOLD) lub 6 sesji 1 na 1  (wersja VIP) ze mną po 60 min, aby otrzymać indywidualny feedback lub przepracować blokady

  WARTOŚĆ  1 sesji (600 zł)

  N

  3 wyzwania aktywujące Tożsamość BOGINI i mobilizujące do działania –   nawyki Bogini, poznaj swojego klienta, pokaż się jako Bogini

  WARTOŚĆ  300 zł

  Twoje Bonusy:

  Katarzyna Chojecka
  N

   od Marty Bulby mojej mastermindowej sister i strateżki marketingowej z 9 letnim stażem – szkolenie „Koniec z presją ciągłego postowania w social mediach. Twój system przyciągania klientów – Skuteczny lejek marketingowy”:

  • nagranie szkolenia (wraz z ćwiczeniami i przykładami lejków marketingowych) – 2h samych konkretów,
  • zeszyt ćwiczeń w pdf, które pozwolą wdrożyć wiedzę w życie,
  • sesja Q&A na żywo podczas trwania programu.

  Zaplanuj działania marketingowe w odpowiednich kanałach i w odpowiedniej sekwencji. W trakcie tego szkolenia poznasz kilkanaście schematów lejków marketingowych. Dowiesz się, jakie działania warto wykonywać na poszczególnych etapach znajomości z klientem oraz zaplanujesz własny system przyciągania klientów i przeprowadzania ich do decyzji na TAK o współpracy.

  Wartość: 997 zł

  N

   12  medytacjizawierających procesy energetyczne – wartość 400 zł

  dotyczące uwalniania blokad finansowych, kontaktowania się z intuicją, przyciąganie idealnego klienta, zwiększania swojej pewności siebie, działania z lekkością, manifestacji intencji, które możesz używać od razu po dołączeniu. 

  N

  Zestawy skutecznych biznesowych afirmacji – wartość 200 zł

  dotyczących sprzedaży, pewności siebie i przyciągania idealnych klientów

  N

  Stałe wsparcie na dedykowanej grupie FB – wartość 400 zł

  miejsce na networking ze wszystkimi uczestnikami, laboratorium do ćwiczenia livów i masterclass, dawania i dostawania feedbacku dot. oferty, zadawane pytań, dzielenia się wyzwaniami pomiędzy spotkaniami

  N

  Schemat i zasady pisania stron sprzedażowych swoich ofert – wartość 150zł

  Prosto opisany przepis na strony sprzedażowe w pdfie, które dobrze konwertują

  N

  Biznesowe przyjaźnie – bezcenne

  Dziewczyny poza naszymi grupowymi Zoomami spotykają się na Focus party, tworzą pary produktywności, zaprzyjaźniają się na lata. Świadomość tego, że relacje budują biznes i to że jest na kogo liczyć dłużej niż przez czas trwania programu jest bezcenna!

   

  N

  Dostęp  do materiałów na 12 miesięcy od startu programu.

   

  Przyjaźnie biznesowe
  to BEZCENNY BONUS….

  Z niektórymi grupami wyjechałyśmy razem na Mastermindowy BIZ-CHILL już poza programem. Przy okazji uczyłyśmy się kręcić instagramowe rolki…

  CZY TEN PROGRAM JEST dla Ciebie?

  CZY TEN PROGRAM JEST

   

  dla Ciebie?

  Tak – APLIKUJ DO PROGRAMU,  JEŚLI:

  • prowadzisz biznes usługowy również w obszarze online lub chcesz go w online rozwinąć
  • wspierasz innych w formie usług, dzieląc się swoją wiedzą lub umiejętnościami,
  • chcesz nauczyć się, jak kierować się w biznesie swoim sercem, potrzebujesz w zaufanym gronie kobiet przegadać swoje pomysły, wyzwania itd.
  • możesz poświęcić ok. 2-3h tygodniowo na pracę w programie,
  • jesteś  zdeterminowana i gotowa na wdrażanie zmian oraz aktywną realizację swojego planu
  • czujesz, że utknęłaś, chcesz zmotywować się do podjęcia konkretnego działania, potrzebujesz inspiracji, spojrzenia z innej perspektywy, rozwiązań
  • lubisz pracować w grupie, wspierać innych i osiągać szybkie efekty
  • metody takie jak medytacje, brainstorming, feedback nie są Ci obce, albo jesteś gotowa i chętna je poznać

  Nie – ODPUŚĆ SOBIE PROGRAM, JEŚLI:

  • jesteś dopiero w fazie pomysłu na biznes i rozważasz różne opcje
  • twój biznes polega na sprzedaży produktów fizycznych
  • masz biznes stacjonarny i nie chcesz przechodzić na biznes online
  • w działaniu chcesz się kierować wyłącznie wskazówkami biznesowymi, nie interesuje Cię łączenie ich z przewodnictwem intuicji czy technikami manifestacji
  • nie masz czasu,  żeby się zaangażować w udział w programie
  • oczekujesz, że przez sam udział w programie, bez własnego zaangażowania osiągniesz opisane rezultaty
  • nie jesteś determinowane do podążania za swoją pasją (masz inne źródła przychodu i w sumie jest Ci obojętne, czy biznes będzie na siebie świetnie zarabiał)
  • lubisz pracować tylko samodzielnie, a nie w grupie
  • chcesz tylko brać, a nie również dawać wartość innym uczestniczkom (jeśli interesuje Cię indywidualne podejście – zapraszam do zapisania się na mentoring 1 na 1)

  TERMINY I START PROGRAMU

  Zapisy

   

   

  • do programu aplikujesz poprzez formularz zgłoszeniowy (kliknij w guzik “Umawiam się na rozmowę”)
  • możesz od razu wybrać opcję Gold lub VIP albo dopiero a rozmowie ustalić, która wesja jest dla Ciebie najlepsza
  • ilość miejsc jest ograniczona (wersja VIP z regularnym wsparciem 1 na 1 – tylko 3 miejsca)
  • po wysłaniu formularza zgłoszeniowego umawiam się z Tobą na rozmowę na Zoom
  • po kwalifikacji rezerwujesz miejsce poprzez zapłatę za program
  • spotykamy się  przez 5 miesięcy,

   START nowej edycji  – na początku 2024.

   ZAPISZ się na listę oczekujacych, aby dołączyć na najepszych warunkach.

   FAQ – WASZE CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

   FAQ

   – WASZE CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

   Czy to jest dobry moment na dołączenie do programu skoro mam mało czasu?

   Dzięki udziałowi w Mastermindzie masz możliwość skonsultowania swoich decyzji, uzyskania feedbacku, odpowiedzi na pytania, zdobycia ważnych kontaktów i spokojnego poukładania wszystkiego w sercu i w głowie. Jeśli więc nie masz czasu, to właśnie udział w programie jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Uczysz się działać bardziej strategicznie, na flow, skupiając się na tym, co ważne oraz szybciej podejmujesz działanie i decyzje.

   Po co mi taki mastermind przecież sama mogę go sobie zorganizować?

   Oprócz mastermindu dostajesz ogromną dawkę wiedzy  i transformacji w postaci szkoleń, medytacji i sesji indywidualnych ze mną. Większość mastermindów rozpada się dość szybko z powodu braku zaangażowania uczestników, przesuwania terminów, nie dotrzymywania dat spotkań, nieodpowiednim dopasowaniu członków grupy lub zamienianiu biznesowych spotkań na zwykłe pogaduchy. 

   Tutaj tym wszystkim nie musisz się martwić, dlatego że całą organizacja spotkań, czuwanie nad ich przebiegiem i merytoryczne wsparcie są zapewnione przeze mnie, doświadczonego coacha i mentora biznesowego. Nie ma takich mastermindów, które oprócz działania biznesowego skupiają się również na Twoim wewnętrznym nastawieniu i intuicji oraz lekkości i przyjemności w działaniu. Biorąc udział w Goddess Mastermind działasz holistycznie, na poziomie fizycznym, umysłowym i na poziomie serca.

   Nie mam doświadczenie w medytacji, czy to jest ok?

    Główną zaletą udziału w Goddess Mastermind jest nauczenie się, jak działać z lekkością, bez zmagania, kreatywnie i w połączeniu z sercem. Dlatego też na każdym spotkaniu medytujemy, rozluźniamy się. Dodatkowo po każdym spotkaniu dostajesz medytację w formie audio do regularnej praktyki w domu. Nie jest potrzebne żadne doświadczenie w medytacji, dlatego że medytacje są prowadzone – czyli wyciszasz się, po prostu słuchasz mojego prowadzenia i obserwujesz swoje myśli, emocje i ciało.

   Nie jestem pewna, czy mogę sobie pozwolić na taką inwestycję?

   Możliwe są dwa rodzaje płatności – miesięczna  lub za wszystkie miesiące z góry, wtedy oszczędzasz kilkaset zł. Udział w mastermindzie to nie jest koszt, ale inwestycja ?.  Poza tym Twoim celem na mastermind może jest zwiększenie sprzedaży, otrzymasz konkretne wskazówki i odpowiedzi na swoje pytania, skorzystasz z doświadczenia dotyczącego Tworzenia oferty, marketingu od innych kobiet i ode mnie, skupisz się na tym, co priorytetowe, zwiększysz swoją pewność siebie. Jeśli więc w Twoim biznesie potrzebujesz zwiększyć ilość klientów lub zoptymalizować działania, tym bardziej dołącz ?

   Nie jestem pewna, czy mój rodzaj biznesu pasuje do tego programu?

   Najbardziej na programie skorzystają  kobiety które prowadzą biznes usługowy oparty na marce ososbistej, które chcą oferować swoje usługi online w postaci programów grupowych lub sesji 1 na 1 czy produktów cyfrowych.

   Z każdą uczestniczką odbywam indywidualną rozmowę, żeby sprawdzić, jakie ma oczekiwania i na ile może skorzystać z programu.  Możemy wtedy porozmawiać o Twoich pytaniach, wątpliwościach i potrzebach. Zależy mi na tym, aby wszystkie uczestniczki osiągnęła przepiękne rezultaty, dlatego tak ważne są te wstępne rozmowy, żebyś wybrała idealnie dla SIEBIE.

   Co jeśli nie mam konkretnego celu przed dołączeniem?

   Dołączając do mastermindu, dobrze jest mieć cel lub intencję. Czyli np. chcę zoptymalizować moje działania w mediach społecznościowych, chcę zwiększyć sprzedaż, chcę stworzyć lub zaktualizować moją ofertę, wyskalować mój model biznesowy, zwiększyć pewność siebie, działać z lekkością i na luzie, uzyskać wsparcie…natomiast przepięknym celem na mastermind jest również określenie, co jest na ten moment najważniejsze w Twoim biznesie lub w Twoim podejściu do biznesu. Wtedy dopiero, jak odpowiedź się ukazuje, podejmujesz i konsultujesz swoje działania na bieżąco ?. Pamiętaj –  tutaj łączymy biznes z sercem i uczymy się działać bezstresowo.

   Czy dostanę fakturę?

   Tak, wystawiam faktury. Ceny programu są cenami brutto, nie jestem płatnikiem VAT.

   WIERZĘ, ŻE ROZKWIT BIZNESU TWOICH MARZEŃ
   JEST MOŻLIWY

   WIERZĘ, ŻE ROZKWIT BIZNESU TWOICH MARZEŃ
   JEST MOŻLIWY

   kiedy połączysz moc swojej energii, z intencją, strategią i odważnym działaniem. A kiedy masz wokół siebie inne kobiety i mentorkę, która dmucha w Twoje skrzydła, to  ten rozkwit JEST Oczywisty!

    ZAPISZ się na listę oczekujacych, aby dołączyć na najepszych warunkach do

    Bogiń biznesu online

    które chcą z lekkością przyciągać wymarzonych klientów i pieniądze.