Ruszyły zapisy na Mastermind. SPRAWDŹ!

Obejrzyj nagranie warsztatów

„JAK Z LEKKOŚCIĄ PRZYCIĄGAĆ WYMARZONYCH KLIENTÓW?

TAKICH, KTÓRZY CHĘTNIE PŁACĄ ZA MOJE KURSY I SĄ NIMI ZACHWYCENI”

 które prowadziłam w ramach 6 edycji konferencji Slow Biznes Online, organizowanej przez Grażynę Pawtel-Lorante.

DODATKOWO OTRZYMASZ NAGRANIE AUDIO

MEDYTACJĘ W POLU SERCA

BYŚ REALIZOWAŁA SWOJE CELE Z LEKKOŚCIĄ I PRZYCIĄGAŁA IDEALNYCH KLIENTÓW

.

PRZYCIĄGAJ IDEALNYCH KLIENTÓW Z  lekkością

 

  Mimo kręcenia rolek, postowania i innych działań marketingowych zdarza się że na Twoje programy zgłasza się niewystarczająca ilości klientów?

  A może trafiają do Ciebie klienci, którzy mówią „za drogie”, „może następnym razem”, „ nie potrzebuję tego kursu, zrobię to sam”?

  Zastanawiasz się, jak w końcu mieć mnóstwo klientów,  i to takich klientów, z którymi praca sprawia mi radość

  Dzięki warsztatom z konferencji SLOW BIZ ONLINE i zawartych w nich ćwiczeniom:

   

  • poznasz energetyczny wymiar marketingu, który uzupełni Twoja strategię, dzięki czemu będziesz mieć więcej klientów bez dodatkowego budżetu reklamowego i wyskakiwania z lodówki na social mediach,
  • nauczysz się podwyższać swoją energią mentalną i wiarę w sukces, aby sprzedaż kursów szła z lekkością,
  • dowiesz się, jak praktyce usunąć blokady mentalne i energetyczne, aby klientów, którzy drenują Twoją energię było mniej, a Ci wymarzeni walili drzwiami i oknami.

  Odsłuchuj codziennie  BONUSOWĄ  medytację aby wzmocnić pewność siebie i aktywować energetycznie lawinę wspaniałych klientów!

  Definicja idealnego klienta to jeden z 5 modułów GODDESS MASTERMIND ACADEMY programu dla kobiet, które chcą rozwinąć biznes usługowy ONLINE łącząc strategię i manifestację.
  Jeśli pragniesz zamień samotność i ciężką pracę w swoim biznesie online na lekkość w przyciąganiu wymarzonych klientów i pieniędzy dołącz do kręgu biznesowych przyjaciółek.

  Zobacz co o Goddess Mastermind Academy mówią inne przedsiębiorczynie:

  Powiem Ci Kasiu, ze jestem zachwycona tym Mastermind jako całością, ale to szkolenie z dziś o niszy i idealnych klientach rozbiło bank. Zawsze na myśl o tym & słuchając różnych szkoleń miałam silną niezgodę i wrażenie, że to szufladkuje, ogranicza (…). Bo tak trzeba – maksymalnie niszować się i dookreślać tych klientów. Dziś poczułam lekkość i inspirację. Bardzo uprościłaś ten temat i patrzysz na niego też z bardzo bliskiej mi, energetycznej perspektywy.

  - Wiktoria Kwiatowska

  www.wiktoriakwiatkowska.pl

  Ja wiedziałam, że ten Mastermind to dobry pomysł, ale że on mnie aż tak szybko aktywuje do myślenia jak bizneswoman to ja jestem pod wrażeniem.(…) A pamiętam jaki mialam dyskomfort po pierwszym spotkaniu, że “nie ogarniam, że nie wiem czy sobie poradzę” no szok. Cudownie, mam wdzięczność Milion za tę przestrzeń, którą tworzysz ❤️

  - Natalia Gajzler

  Architekt Zmiany | Life Coach | Human Design, www.instagram.com/natalia_gajzler

  Mastermind biznesowy, w którym najwięcej miejsca jest na Ciebie, to kim jesteś, jakie masz supermoce, jak chcesz żyć. Za, tym idzie konkretną praca nad strategią, profilem idealnego klienta, dochodową ofertą. Jest biznes, są medytacje, afirmacje, kobieca moc i wsparcie.

  - Martyna Wróblewska

  Prawo biznesu online, www.prawobiznesuonline.pl

  Cześć !

  JESTEM KASIA CHOJECKA

  Pomagam ekspertkom z pasją rozwijać z sukcesem biznes online zgodnie z przewodnictwem serca.

  Jako intuicyjny mindset coach i mentor biznesu online  uczę przedsiębiorcze kobiety jak działać strategicznie i  z lekkością. Uwielbiam łączyć męską skuteczność z kobiecą kreacją i sercem.

  Wiele lat pracowałam w firmach konsultingowych jako menadżer, kierownik projektów, a od kilku lat jako mentor biznesowy, dyplomowany coach i inwestorka łączę z sukcesem intuicję z najlepszymi praktykami w biznesie 🙂

  Moją misją jest uczyć inne kobiety miłości do siebie, będącej paliwem do spełnienia marzeń, poczucia własnej wartości i pomagać im w budowaniu swojego biznesu z lekkością, w wibracji miłości i radości.