Perfect selling mindset

.

WSPIERASZ innych online, chciałabyś mieć więcej klientów, ale nie chcesz wydawać się nachalna?

 

  • Nie chcesz żeby odebrali Cię jako osobę która wciska innym swoje usługi?
  • Wydaje Ci się że jeśli będziesz mieć wysokie ceny, nie sprostasz klientom, bo nie jesteś wystarczająco dobra?
  • Moi potencjalni klienci będą znięchęceni jeśli będę sprzedawać często/ codziennie

W tym nagraniu warsztatów dowiesz się jak zmienić swoje podejście do SPRZEDAŻY, aby sprzedawać z lekkością i w końcu dzielić się z wspaniałymi klientami swoim talentem

“Zmień swoje podejście do sprzedaży,
aTwoje rezultaty zmienią się natychmiast”

To szczególne nagranie pomoże Ci również przeanalizować Twoje działania online i sprawdzić, które z nich mają bezpośrednią wypływ na wysokość sprzedaży a które nie. Bądź ze sobą szczera – sprzedajesz czy udajesz?

W ramach grupowych MASTERMINDÓW
I MENTORINGÓW INDYWIDUALNYCH 

z moimi klientkami, poruszamy temat sprzedaży dogłębnie i od strony przekonań jak i konkretnej strategii, tak aby w końcu zarabiać z lekkością. Zobacz więcej szczegołów na temat Programów Mastermind i Mentoring.

Cześć !

JESTEM KASIA CHOJECKA

Pomagam ekspertkom z pasją rozwijać z sukcesem biznes online zgodnie z przewodnictwem serca.

Jako coach intuicyjny  uczę przedsiębiorcze kobiety jak działać strategicznie i  z lekkością. Uwielbiam łączyć męską skuteczność z kobiecą kreacją i sercem.

Wiele lat pracowałam w firmach konsultingowych jako menadżer, kierownik projektów, a od kilku lat jako mentor biznesowy, dyplomowany coach i inwestorka łączę z sukcesem intuicję z najlepszymi praktykami w biznesie 🙂

Moją misją jest uczyć inne kobiety miłości do siebie, będącej paliwem do spełnienia marzeń, poczucia własnej wartości i pomagać im w budowaniu swojego biznesu z lekkością, w wibracji miłości i radości.