Goddess Mastermind Academy- zapisz się na listę oczekująch.

POZNAJMY SIĘ

Pomagam przedsiębiorczyniom zarabiać z lekkością online,

łącząc strategie biznesowe z przewodnictwem

intuicji i  serca

 

JESTEM intuicyjnym MINDSET COACHEM I MENTOREM BIZNESU ONLINE dla kobiet takich jak TY, które uwielbiają wspierać innych i chcą na swojej pasji zarabiać online. Brakuje im może trochę  pewność siebie, balansu lub wiedzy o strategii, aby ich marka osobista w pełni rozkwitła.

Pragną zarabiać na swojej wiedzy, zakochać się  w swojej ofercie, zachwycić nią swoich wymarzonych klientów, aby stać się niezależną finansowo. Wybrały pracę online, bo chcą pracować z każdego miejsca na ziemi. Cenią sobie wolność, pasję, relacje. Chcą  wyskalować swój biznes i tworzyć kursy online oraz programy grupowe. I to wszystko bez zmagania, w balansie, łącząc rozwój świadomośći, manifestację i strategię.

Kasia Chojecka

Moją MISJĄ JEST

UCZYĆ INNE KOBIETY MIŁOŚCI DO SIEBIE, BĘDĄCEJ PALIWEM DO SPEŁNIENIA MARZEŃ,
POCZUCIA WŁASNEJ WARTOŚCI

i pomagać im w budowaniu swojego biznesu jako fundamentu NIEZALEŻNOŚCI FINANSOWEJ
z lekkością, w wibracji miłości i radości.

MOJA HISTORIA

W biznesie działam od ponad dwudziestu lat. Wiele lat pracowałam w firmach konsultingowych w IT wdrażając systemy informatyczne, jako menadżer wydobywałam talenty z ludzi a jako kierownik projektów, układałam chaos w plan.

Cenię sobie niezależność, pewnie tak jak Ty, dlatego zdecydowałam się w 2019 odejść z etatu i działać na swoim jako coach i konsultant. Najpierw skupiałam się tylko na efektywności, zarządzaniu czasem, definiowaniu celów. Zauważyłam jednak, że najpiękniejszym paliwem do osiągnięcia celów przez moich klientów, jest wiara w siebie i wibracja miłości oraz uświadomienie sobie, że to MY KREUJEMY naszą RZECZYWISTOŚĆ.

W mojej pierwszej firmie przeprowadziłam setki procesów energetycznych i medytacji w polu serca na sesjach 1 na 1, kursach online dot. obfitości i miłości do siebie oraz warsztatach na żywo wraz ze wspólniczkami w firmie Beloved Angels.

Stwierdziłam jednak, że samo medytowanie i afirmowanie nie wystarczy, żeby odnieść sukces, szczególnie ten finansowy. Potrzebne jest również przemyślane działanie i konkretne strategie dobrane do branży!

Dlatego obecnie jako mentor biznesowy, dyplomowany coach (studia podyplomowe na ALK W Warszawie) uczę jak połączyć
działanie wypływające z serca i intuicji, ze strategiami biznesu online.

Swoje pasje czyli biznes, IT i duchowość, połączyłam, aby stworzyć markę osobistą, która wspiera takie ekspertki jak TY. Kierując się sercem, stworzyłam już 5 edycji grupowego mentoringu w formule Mastermindu dla przedsiębiorczych kobiet, oraz przeprowadziłam kilkadziesiąt sesji 1 na 1.

Cieszę się na spotkanie z Tobą!

Moje ZAŁOŻENIA O RZECZYWISTOŚCI

które wspierają mnie w rozkwicie mojego biznesu

1.

Ja jestem kreatorką mojej rzeczywistości, mam wpływ na każdy jej aspekt. Zmianę zaczynam zawsze od zmiany nastawienia na dany temat. Zawsze wybieram z lekkością, to co mi służy. Jestem wspierana i kochana

2.

To, co jest dobre dla mnie, jest dobre dla mojego biznesu. To kim jestem, jak się czuję i jaki mam obraz siebie,  jest źródłem obfitości i spełnienia mojego i moich klientów . Dlatego zawsze stawiam siebie na pierwszym miejscu.

3.

Zawsze wybieram miłość. Kocham siebie, moich klientów, mój biznes, technologię i moje życie. Pozwalam sobie na to, żeby czuć się niekomfortowo, kiedy robię coś nowego i pozwalam, żeby Miłość, Najwyższa Mądrość prowadziła mnie, a nie mój strach.

Opinie 

CO MÓWIĄ O WSPÓŁPRACY ZE MNĄ MOI KIENCI uczestnicząc w programach grupowych i sesjach indywidualnych