Goddess Mastermind Academy- zapisz się na listę oczekująch.

Intuicja w biznesie – jak słuchać serca, aby odnieść sukces?

Czy wiesz, że intuicja w biznesie to nieodłączny element Twojego sukcesu? Bazujesz na ogromie wiedzy, strategiach sprzedażowych, czy zasadach działania w świecie online, ale mimo wysiłków nie widzisz oczekiwanych efektów? To normalne, że po pewnym czasie czujesz się przebodźcowana, zmęczona i pogubiona w tym wszystkim. Ale możesz to zmienić. Dowiedz się, dlaczego warto posłuchać swojego serca i jak połączyć intuicję ze strategią biznesową. 

Intuicja w biznesie – Twój wewnętrzny mentor

Czy zastanawiałaś się kiedyś, kto jest Twoim najlepszym doradcą biznesowym? Twoje intuicja i serce to najcenniejsze wsparcie. Wykorzystywanie wiedzy biznesowej i strategii marketingowych jest ważne, ale nawiązanie połączenia z intuicją pozwoli Ci podejmować trafniejsze decyzje. 

Obejrzyj nagranie na ten temat:

A jeśli wolisz czytać…zapraszam.

Współczesny świat biznesu często bombarduje nas informacjami o tym, jak powinno wyglądać prowadzenie biznesu online. Słyszymy, że musimy być aktywni na Facebooku, obecni na Instagramie, nagrywać live na YouTube, a także inwestować w reklamy i marketing. To wszystko może powodować chaos, a czasami nawet poczucie zagubienia.

Dlatego tak ważne jest, aby zacząć słuchać intuicji i swojego serca. Intuicja w biznesie jest jak wewnętrzny mentor, który zawsze jest dostępny i gotowy podpowiedzieć Ci właściwą drogę. Pozwala Ci skontaktować się z odpowiednimi ludźmi, którzy naprawdę mogą Ci pomóc.

Pamiętam, że jedną z klientek na moim Mastermindzie, była fotografką, która dzięki medytacji znalazła odpowiedź na strategiczne z pozoru pytanie. Nie potrafiła podjąć decyzji jak uporządkować swoje dwie marki, skierowane do różnych grup docelowych. Od rozkmin już bolała głowa, wszelkich rad, które dostawała od brand specjalistów. POstanowiła w medytacji nawiązać kontakt ze swoją intuicją i tam poszukać wskazówek. Przypomniała sobie, że ma przyjaciółkę, która specjalizuje się w marketingu. Skontaktowałą się z nią, i dzięki temu rozwiązała swój problem bez konieczności szukania kursów czy książek na ten temat. To jej intuicja podpowiedziała jej, do kogo ma się zgłosić.

Twoje 2 wewnętrzne głosy – intuicja i ego

Twoje wnętrze skrywa 2 głowy. – Jeden to głos intuicji (Wyższe Ja) – mądry, wspierający i kochający. Drugi to głos ego, (uwarunkowany umysł) – nastawiony na przetrwanie, trzymający Cię w strefie komfortu, niechętnie pozwalający na zmiany i rozwój.

Chciałabym podać ci przykład komunikatów, jakie płyną z Twojego ego. To są te typowe myśli, które powtarzasz sobie: “Nie mam odpowiednich kwalifikacji”, “Co o mnie pomyślą inni?”, “Nie oczekuję zbyt wiele, żeby się nie rozczarować”, “Praca online nie ma sensu, i tak się nie uda”, “Nie jestem wystarczająco młoda/piękna/utalentowana”.

To właśnie ten wewnętrzny krytyk, który może nas ograniczać. Szczególnie gdy musisz podjąć nową decyzję lub jesteś zestresowana. Warto nauczyć się rozróżniać ten głos od głosu intuicji – wewnętrznego przyjaciela, przewodnika w sercu.

To głos Twojego serca, intuicji, który posiada mądrość i miłość oraz dostęp do wiedzy, do której Twój umysł nigdy nie sięgnie. Głos ten mówi do ciebie: “Dasz radę, jesteś wyjątkowa!”, “Twój biznes nie ma konkurencji, bo oferujesz coś unikalnego i wartościowego”, “Masz talent i odpowiednie kwalifikacje”, “Jesteś wspaniała”. Ważne jest więc nauczyć się uciszać głos ego i nawiązywać silniejszy kontakt z intuicją. To spowoduje, że poczujesz się radosna i podekscytowana.

Twoje ego i ten wewnętrzny krytyk to zmęczenie, to zmaganie z poczuciem bezradności. Te głosy zaczynają ujawniać się, gdy Twój system nerwowy jest przeciążony: kiedy jesteś zestresowana, spieszysz się lub czujesz się przytłoczona.

Wielu kobietom brakuje tego lekkiego, radosnego podejścia, ponieważ działają z poziomu ego, poddając się presji i wymaganiom, a za mało słuchają głosu serca, intuicji. Wiedz, że masz w sobie niezwykłe wsparcie, które pozwoli ci podejmować mądre decyzje zarówno w biznesie, jak i w życiu.

Jak nawiązać kontakt ze swoją intuicją?

Głos Twojej intuicji lubi ciszę, rozluźnienie i przyjemność. Chcę zdradzić Ci, 4 sposoby, jak nawiązać z nią kontakt i co zmienić w swoim życiu, stał się obecny i mógł Ci doradzać i wspierać w biznesie.

Dbanie o swój stan emocjonalny i ciało

Zastanów się, co wywołuje w Tobie uczucie entuzjazmu? Jakie czynności, osoby i miejsca napełniają Cię pozytywną energią, radością i spełnieniem? Sporządź listę rzeczy, które wprawiają Cię w dobry nastrój i powodują, że czujesz się uspokojona, zrelaksowana i radosna.

Warto uwzględnić w swoim biznesowym planowaniu te czynności, które sprawiają, że Twoje serce się cieszy i Twoje ciało się rozluźnia. Pamiętaj także o wprowadzeniu do swojego życia aktywności fizycznej, która poprawi przepływ energii w Twoim ciele i zwiększy Twoją skuteczność biznesową. Nawet 15 minut szybkiego spaceru rano może zdziałać cuda.

Cisza i uważność

Głos ego jest zwykle bardzo głośny w Twojej głowie, nie da się go przeoczyć. Z kolei głos intuicji jest cichy, delikatny i subtelny. Często komunikuje się z nami za pomocą odczuć i obrazów. Dlatego ważne jest, abyś odnalazła momenty ciszy w swoim życiu i praktykowała uważność. Jeśli cały czas żyjesz w stresie i chaosie, nie będziesz w stanie usłyszeć swojej intuicji. Naucz się obserwować swój umysł i rozróżniać, czy głos, który słyszysz, pochodzi od Twojego ego czy od intuicji. Medytacja może być doskonałym narzędziem do tego celu.

Rozluźnienie

Codzienne życie w biegu często sprawia, że nawet nie zauważamy, jak spięci jesteśmy. W takim stanie trudno jest się skontaktować z naszym Wyższym Ja i sercem. Dlatego kluczowe jest nauczenie się relaksować. Wypróbuj różne metody relaksacji, aby znaleźć tę, która najbardziej odpowiada Twojemu ciału i umysłowi. Warto przy tym pamiętać o tym, że relaks niekoniecznie oznacza sen. Twoje ciało może być w stanie relaksu, podczas gdy jesteś w pełni obecna i skupiona.

Zadawanie pytań

Chcesz, aby Twoja intuicja pomagała Ci w podejmowaniu mądrych decyzji w biznesie. Zadawaj sobie pytania i pozwól, aby odpowiedzi płynęły. Możesz pytać o to, czy warto współpracować z daną osobą, do kogo dzisiaj zadzwonić w celu pozyskania nowych klientów, czy jaka oferta może zainteresować Twoich potencjalnych klientów. Pamiętaj, żeby słuchać swojej intuicji i być gotową zanotować to, co Ci podpowiada.

Zachęcam Cię, abyś po przeczytaniu tego wpisu zrobiła pierwszy krok w kierunku coraz częstszego kontaktowania się ze swoim sercem i intuicją. Sama wiedza nie wystarczy, aby zmienić nawyk słuchania głosu ego i działania w stresie, napięciu i chaosie. Aby ten nawyk zmienić, musisz zacząć praktykować wszystkie elementy, o których wspomniałem, czyli dbać o swój stan emocjonalny i ciało, znaleźć czas na ciszę, praktykować uważność, relaksować ciało i zadawać pytania swojej intuicji.

Jeśli chciałabyś już tego dzisiaj spróbować, to zapraszam do wypróbowania medytacji, którą znajdziesz na mojej stronie internetowej TUTAJ. Zacznij codziennie rano od praktyki łączenia się z sercem, relaksacji i medytacji.

 

Właśnie otworzyłam nabór do kolejnej edycji GODDESS ACADEMY dla usługowych marek osobistych premium. To 5-miesięczny program dla kobiet, które chcą rozwinąć biznes usługowy ONLINE. Kobiet, pragnących poczuć się jak BOGINI BIZNESU, która wie, że wnosi do świata niesamowitą wartość, działa w zgodzie ze swoim sercem i kreuje obfitość w poczuciu lekkości i wolności. Jeśli chcesz zarabiać z lekkością, zacząć działać zgodnie z intuicją i łączyć serce z praktykami biznesowymi, serdecznie Cię zapraszam.

Napisz do mnie, umówimy się na rozmowę i zobaczymy, czy ten program odpowiada Twoim potrzebom.

O mnie

Pomagam przedsiębiorczyniom zarabiać z lekkością online, łącząc strategie biznesowe z przewodnictwem intuicji i  serca. Jestem intuicyjnym MINDSET COACHEM I MENTOREM BIZNESU ONLINE dla kobiet takich jak TY, które uwielbiają wspierać innych i chcą na swojej pasji zarabiać online. Brakuje im może trochę  pewność siebie, balansu lub wiedzy o strategii, aby ich marka osobista w pełni rozkwitła.

Odbierz prezent

VIDEO + AUDIO

NAGRANIE VIDEO z konferencji Slow Business Online

„JAK Z LEKKOŚCIĄ PRZYCIĄGAĆ WYMARZONYCH KLIENTÓW? TAKICH, KTÓRZY CHĘTNIE PŁACĄ ZA MOJE KURSY I SĄ NIMI ZACHWYCENI”

MEDYTACJA W POLU SERCA

BYŚ REALIZOWAŁA SWOJE CELE Z LEKKOŚCIĄ
I PRZYCIĄGAŁA IDEALNYCH KLIENTÓW

Szukaj

Sprawdź

YouTube